×

تماس با ما

درباره ما

آموزشگاه فنی و حرفه ای اسما

آموزشگاه فنی و حرفه ای اسما ، با مدیریت خانم الهه عسگری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه شهید بهشتی فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرد.

مابرآنیم تا به لطف پروردگار به عنوان برترین مرکز آموزشی و پژوهشی، در محیطی شاد و خلاق، شرایط یادگیری علوم مختلف را با در نظر گرفتن روابط انسانی و بهره مندی از همکارانی متعهد و دلسوز و اساتید متخصص و خلاق، در تمامی زمینه های علمی و فناوری، از سنین کودکی تا بزرگسالی در عرصه ملی فراهم نموده و جامعه ای انسانی، عادلانه، پویا، متخصص و بالنده را در آینده نظاره گر باشیم.

آموزشگاهفنی و حرفه ای اسما از همان ابتدای فعالیت خود، با شناسایی نیازهای کشور و جامعه در حوزه فناوری اطلاعات و با استفاده از آخرین ابزارها و فناوری ها، عمده فعالیتهای خود را بر روی ارائه آموزشهای کیفی و متفاوت در این حوزه متمرکز کرد. دوره های طراحی شده در آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد  اسما به صورت کاملا تخصصی و تضمینی با ارایه مدرک فنی و حرفه ای کشور برگزار می گردد.

همچنین کلیک اسما، از نظر جغرافیایی، به علت قرارگیری در مرکز تهران و در محدوده محله صادقیه، بهترین آموزشگاه در حوزه IT و مالی و بازرگانی در این محله محسوب می شود که از سطح دسترسی بالایی برخوردار است و شما به سادگی با استفاده از بی آر تی و مترو می توانید به آموزشگاه دسترسی داشته باشد.

دیگر فعالیت های آموزشگاه  اسما:

برگزاری دوره های آموزشی در حوزه IT به صورت کلاس های فیزیکی

برگزاری کلاس آموزشی در سطح مدارس و مهدکودک ها

ارائه دوره های آموزشی در محل شرکت ها و سازمان ها

ارائه دوره های آموزشی آنلاین و مجازی

ارائه دوره های آموزشی به صورت ویدیوهای آموزشی جهت دانلود

ارائه مشاوره در زمینه مسائل برنامه نویسی، شبکه، امنیت و دیگر حوزه های IT

انجام پروزه های IT  و برنامه نویسی

برگزاری دوره های مالی و بازرگانی و حسابداری 

آموزشگاه  اسما برای ورود شما به بازار کار در کنار شما خواهد بود.