×

تماس با ما

آموزش جامع فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته

هر آنچه که باید در مورد نرم افزار فتوشاپ بدانید:

در این نوشته قصد داریم زمینه آشنایی بیشتر شما کاربران عزیز را با نرم افزار فتوشاپ فراهم کنیم. در این مقاله به توضیح نرم افزار ادوبی فتوشاپ، ویژگی آن و قابلیت های برنامه فتوشاپ می پردازیم. آموزشگاه فنی حرفه ای اسما با آموزش فتوشاپ همراه شما خواهد بود. کسب اطلاعات کامل و جامع در زمینه یادگیری و آموزش فتوشاپ به شما کمک می کند تا با آگاهی و درک بهتری نسبت به این برنامه، یادگیری خود را در این حوزه شروع کنید. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

فتوشاپ چیست و آموزش آن چگونه صورت می گیرد؟

نرم افزار ادوبی فتوشاپ ( Adobe Photoshop) یک ویرایشگر گرافیک شطرنجی می باشد که می تواند تصاویر گرافیکی شطرنجی را ایجاد و یا ویرایش کند. این نرم افزار ساخت شرکت ادوبی می باشد و از گذشته تا کنون از امکانات و قابلیت های بیشتری برخوردار می باشد. برنامه فتوشاپ علاوه بر ویرایش گرافیک شطرنجی، توانایی اندکی در ویرایش گرافیک برداری دارد. گرافیک برداری مانند گرافیک رایانه ای سه بعدی می باشد و با نام ایلستریتور معرفی می گردد.

ایلستریتور نیز یکی از برنامه های گرافیکی مرتبط به فتوشاپ می باشد اما در نوع ویرایش با فتوشاپ کمی متفاوت هستند. برای کسب اطلاعات کامل در مورد ایلستریتور می توانید به قسمت جدید ترین دوره های آموزش سایت اسما کلیک مراجعه کنید.

آموزش فتوشاپ از این جهت لازم و کاربردی می باشد که افراد با یادگیری این برنامه توانایی ویرایش تصاویر، ترکیب، ایجاد تغییرات، حذف و یا روتوش را پیدا می کنند. فتوشاپ یک برنامه گرافیکی می باشد که برای طراحی تراکت، بنر، پوستر، کارت ویزیت و محیط های گرافیکی سایت ها به افراد آموزش داده می شود.

با پیشرفت تکنولوژی و دانش روز، بسیاری از نرم افزار ها و برنامه های کاربردی بشر ساخته و شناخته شد. فتوشاپ نیز یکی از برنامه هایی بود که با توسعه نرم افزارهای گوناگون در میان مردم شناخته شد. هرچند این نرم افزار در ابتدا از قابلیت های چندانی برخوردار نبود اما با توسعه تکنولوژی به برنامه محبوب افراد تبدیل شد. آموزش و یادگیری فتوشاپ از موارد بسیار کاربردی در این دوره می باشد.

فتوشاپ چند مدل رنگی را پشتیبانی می کند؟

 کار اصلی برنامه ادوبی فتوشاپ، تدوین و ویرایش تصاویر می باشد که با قابلیت های جدیدی که به این برنامه در طی زمان اضافه شده، امکان ایجاد تغییرات زیادی در عکس ها می دهد.

برنامه فتوشاپ از دسته برنامه هایی می باشد که امروزه برای پروژه های بزرگ گرافیکی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحان، عکاسان، گرافیست های حرفه ای و به طور کلی همه افردی که به نوعی با کامپیوتر سر و کار دارند به آموزش دیدن و استفاده از برنامه فتوشاپ نیاز دارند. فتوشاپ با چند مدل رنگی سرو کار دارد که عبارتند از:

  • مدل رنگی RGB
  • مدل رنگی CMYK 
  • LAB
  • سیاه و سفید
  • Duotone

دوره های آموزش فتوشاپ در آموزشگاه فنی حرفه ای اسما:

آموزشگاه فنی حرفه ای اسما به عنوان آکادمی تخصصی کودک و نوجوان به آموزش مفید ترین و کارآمد ترین دوره های آموزشی پرداخته است. دوره های آموزشی این آکادمی، توسط اساتید متخصص و با کیفیت آموزش بالا به دانشجویان عرضه می گردد.

دوره آموزش فتوشاپ به صورت کامل و جامع از دور مقدماتی تا پیشرفته در این آموزشگاه انجام می گیرد. شروع دوره مقدماتی یادگیری نرم افزار فتوشاپ در آموزشگاه اسما از هجدهم اردیبهشت شروع می شود.

برگزاری دوره های یادگیری فتوشاپ مقدماتی و پیشرفته به صورت حضوری و آنلاین صورت می گیرد. این دوره دو روز در هفته و در روز های یکشنبه و سه شنبه برگزار می گردد.

دوره مقدماتی و پیشرفته آموزش جامع برنامه فتوشاپ در 8 جلسه برگزار می گردد. ساعت برگزاری دوره مقدماتی از 16 تا 18 بعد از ظهر و همینطور دوره پیشرفته از ساعت 18 تا 20 شب می باشد. در ادامه نمونه کارهای فتوشاپ این آموزشگاه قابل مشاهده می باشد:

نمونه کارهای فتوشاپ آموزشگاه اسما

نمونه کارهای فتوشاپ آموزشگاه اسما

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های آموزشی آکادمی اسما و همینطور ثبت نام در دوره آموزش جامع فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته، می توانید به سایت رسمی کلیک اسما مراجعه کرده و از دوره های متنوع این آکادمی مطلع شوید.

 

دیدگاه کاربران(0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*